آموزش رایگان آیلتس

آموزش رایگان آیلتس

آموزش آیلتس بخش Listening

آزمون  گوش دادن در آیلتس ،  اولین قسمت آزمون آیلتس است که  ۳۰ دقیقه زمان آزمون را به خود اختصاص میدهد، این بخش به طور کلی به ۴ قسمت تقسیم می شود که مرحله به مرحله سطح آزمون بالاتر میرود و زمان پیش مطالعه سوالات کاهش می یابد. مدرسین آموزش  آیلتس اکسین جنل ، دروس این بخش را به صورت ترکیبی از تکنیک های گوش دادن و روش انجام پیش مطالعه و موارد مهم پاسخ به سوالات را در اپلیکیشن آیلتس اکسین چنل آماده کرده اند، دروس آموزشی رایگان آیلتس را میتوانید در این قسمت مشاهده نمایید.

آموزش آیلتس رایگان بخش Writing

آزمون خواندن آیلتس IELTS writing قسمت دوم آزمون میباشد که در دو حالت آکادمیک و جنرال  ( IELTS General and Academic) با تفاوت های اصلی ارائه میشود . در آزمون جنرال بخش اول پیرامون نگارش نامه می باشد که این نامه میتواند به یک دوست ، سازمان ، دانشکاه یا هر نهاد دیگری باشد ، در آزمون آیلتس جنرال نزدیک به ۱۵ دقیقه برای این بخش فرصت دارید .

آموزش رایتینگ در آزمون آکادمیک متفاوت است چون شما با یک چارت یا نمودار روبرو میشوید که باید مطابق با خواسته سوال تحلیل دقیقی از آن ارائه دهید . بخش دوم آزمون معمولا پیرامون نگارش در یک موضوع مشخص است که در برگه امتحانی شما ذکر میشود .در آزمون نگارش باید به شیوه های نگارشی ، تکنیک های نگارش ، اصول گرامر انگلیسی و دایره لغات  انگلیسی توجه خاصی کرد.

ین بخش از آزمون ممکن است در نگاه اول کمی پیچیده به نظر برسد اما مدرسین اکسین چنل به صورت کاملا طبقه بندی شده شما را با کلیه قواعد نگارشی ، گرامری و لغات این بخش و تکنیک های مختلف پاراگراف بندی آشنا میکنند تا با کمترین دل مشغولی در جلسه آزمون حاضر شوید

آموزش رایگان آیلتس بخش Reading

قسمت بعدی و آخر آزمون کتبی آیلتس شما پیرامون تکنیک های خواندن (IELTS Reading test) متمرکز شده است . این آزمون که ۶۰ دقیقه زمان دارد در اصول کلی در دو حالت جنرال و آکادمیک یکسان هستند، ولی موضوعات آزمون آکادمیک تخصصی تر از موضوعات جنرال میباشد . شیوه آموزش آیلتس در بحث Reading کمب متفاوت است ، شیوه های مختلف سوال و روش های پاسخ دهی به آن ها نیاز به دانش لغوی و تکنیکی دارد

آموزش آیلتس رایگان بخش Speaking

در نهایت آزمون صحبت کردن آیلتس (IELTS Speaking test) میباشد که معمولا در روزی به جز آزمون کتبی برگزار میشود ، به نظر من این آزمون بخش امتیاز آور آیلتس است چون با آموزشی منطقی به راحتی میتوانید نمره بالایی در اون کسب کنید . آزمون صحبت کردن آیلتس از ۳ قسمت تشکیل شده که با یک معرفی شروع میشود و در مجموع بین ۱۱-۱۶ دقیقه زمان نیاز دارد.

جهت استفاده از مشاوره رایگان با مشاورین ما در تماس باشید