آیلتس تضمینی ۷ در شهر آیلتس❤️

آیلتس تضمینی 7 در شهر آیلتس

آیلتس تضمینی ۷ بدون آزمون

آیلتس تضمینی

آیلتس تضمینی ۷ بدون آزمون

آیلتس تضمینی 7 در شهر آیلتسبرگزاری کلاس تا کسب نمره دلخواه شما در شهر آیلتس تنها مرکز آموزش آیلتس تضمینی در تهران (ielts)

کسب نمره ۷ در آزمون آیلتس برای بسیاری از افراد یک هدف مهم به شمار می رود.آموزش زبان انگلیسی و شاید مهم تر از آن آزمون آیلتس ،شاید کار بسیار دشواری باشد، اما دور از دسترس نیست.کسانی که در آزمون آیلتس ثبت نام کرده اند باید بدانند که نمره ۷ آیلتس،و آموزش آیلتس تضمینی در تهران با شهر آیلتس امکان‌پذیر شده است.

مدت دوره آیلتس آنلاین تضمینی :برای کسب نمره مورد نظر در آیلتس عوامل زیادی باید مورد بررسی قرار گیرد ،به طور مثال مدت زمانی که زبان آموز زمان دارد برای تکمیل کردن پرونده تحصیلی یا مهاجرت،و یا میزان زمانی که میتواند در روز زمان برای مطالعه وقت بگزارد،و اینکه چه تعداد جلسه کلاس میتواند بیاید و در هفته داشته باشد و…..و موارد دیگری که تاثیر گذار است در مدت زمان لازم برای کسب نمره مورد نظر.

واقعیت این است که مدت زمان گرفتن هر نمره ای در آیلتس برای هر زبان آموزی دقیقا به رویکردهای خود زبان آموز بستگی دارد ،گروه شهر آیلتس معمولا باتوجه به تجربه ای که از شاگردهای مختلف دارد،زمان تقریبی رو برای کسب نمره مورد نظر می توانیم به زبان آموز اعلام کنیم،که این زمان هم باتوجه به عملکرد هر زبان آموز در طول دوره کوتاهتر و یا طولانی تر می شود.

همواره ما سعی کرده ایم با توجه به شرایط هر زبان آموز برنامه ریزی دقیقی انجام بدهیم،تا زبان آموزانمان در بهترین زمان ممکن بهترین نتیجه رو به بهترین نحو دریافت کنند

نمره‌ی آیلتس از ۰ تا ۹ بوده و هر فرد باید با توجه به سطح زبان خود، تلاش کند تا بهترین نمره‌ای که می‌تواند را کسب کند. به عنوان مثال، برای ورود به دوره‌ی تحصیلی یا شغل مورد نظر، ممکن است نیاز به نمره‌ی خاصی در آیلتس داشته باشید، اما هیچ آموزشگاه یا مؤسسه‌ای نمی‌تواند به شما نمره‌ی خاصی در آیلتس را تضمین کند.

برای کسب نمره‌ی بالاتر در آیلتس، باید با تمرین و آمادگی مناسب، به تقویت مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری خود بپردازید و از منابع آموزشی مختلف استفاده کنید. همچنین، شرکت در دوره‌های آموزشی و یا کلاس‌های خصوصی آیلتس نیز می‌تواند به شما در کسب نمره‌ی بالاتر در آیلتس کمک کند.

تدریس خصوصی آیلتس

آیلتس ۷ و ۸ تضمینی – آیلتس تضمینی ۷ بدون آزمون

تعیین سطح جهت ارزیابی مدت زمان مورد نیاز جهت کسب نمره آیلتس دلخواه شماساعت و روزهای برگزاری کلاس آیلتس فشرده تضمینی

ساعت های برگزاری کلاس : بر اساس ساعات دلخواه شمانحوه برگزاری کلاس در شهر آیلتس

کلاس ها به‌صورت خصوصی (یک نفره) و یا نیمه خصوصی (دو الی چهار نفره) برگزار می گردد.

انجام تکالیف در کلاس های تضمینی آیلتس شهر آیلتس:بسته به تعداد جلسات هفتگی ، بین ۲ الی ۶ ساعت مطالعه روزانه نیاز می باشد

بهترین مدرس آیلتس تضمینی براساس تجربیات و موفقیت بیش از ۱۲۰۰ زبان آموز در شهر آیلتس کنار شما هستند.

تماس:برای کسب اطلاعات بیشتر برای کلاس های ما تماس بگیرید

تماس با کارشناسان و اساتید شهر آیلتس

 

شاید این مطالب برای شما مفید باشد:

مطالعه برترین مطالب شهر آیلتس را به شما پیشنهاد میکنیم :

آیلتس تضمینی ، کلاس خصوصی آیلتس ، آموزش آیلتس آنلاین