تدریس خصوصی آیلتس تضمینی ۷

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی ۷

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی ۷ یکی از الزامات جهت ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای دیگر میباشد، و برای قبولی در این آزمون نیاز دارید آموزشهای آیلتس را بگذاریند تا بتوانید یا کسب نمرات بالا موفق به دریافت مدارک آیلتس شوید.

کلاس های تدریس خصوصی آیلتس بابرترین اساتید کشوری همواره شما را در رسیدین به این امر یاری خواهند نمود.

در زمینه تدریس خصوصی آیلتس، باید ابتدا بدانید که آیلتس چیست و چگونه برگزار می‌شود. آیلتس (IELTS) یک آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی است که توسط سازمان بین‌المللی آزمون دهنده‌ی زبان انگلیسی (IELTS) برگزار می‌شود.

آزمون آیلتس از چهار قسمت تشکیل شده است: شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه. هر قسمت از آزمون دارای سوالات مختلفی است که به شما ارزیابی درک زبان انگلیسی شما را می‌دهد. همچنین، آیلتس برای ارزیابی میزان توانایی شما در استفاده از زبان انگلیسی در موارد روزمره و تحصیلی استفاده می‌شود.

اگر شما نیاز به تدریس خصوصی آیلتس دارید، ابتدا باید نیازهای آموزشی شما را بررسی کنیم و در صورت نیاز، می‌توانیم یک برنامه‌ی آموزشی مناسب برای شما طراحی کنیم. در این برنامه‌ی آموزشی، شما با سوالات و موضوعات مختلفی که در آزمون آیلتس مطرح می‌شود آشنا خواهید شد. همچنین، مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه‌ی شما به صورت جداگانه تقویت خواهد شد.

شهر آیلتس می‌تواند در قالب جلسات تدریس خصوصی به شما کمک کنیم تا مهارت‌های آیلتس خود را بهبود بخشید. من از منابع آموزشی مختلفی استفاده کنم که شامل کتاب‌ها، مقالات، ویدئوها، وب‌سایت‌ها و سایر منابع آموزشی مفید استفاده می‌کنم. همچنین، با شما به صورت فعال در جلسات تمرین می‌کنیم تا بتوانید در آزمون آیلتس بهترین عملکرد را داشته باشید.

هدف ما در تدریس خصوصی آیلتس، کمک به شما در بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی، بهبود درک شما از ساختارهای زبان انگلیسی، و تقویت مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه است. ما تمرکز خود را بر روی نیازهای شما و هدف‌های آموزشی شما قرار می‌دهم و سعی می‌کنم برنامه‌ی آموزشی مناسبی را برای شما طراحی کنیم.

در صورت تمایل به تدریس خصوصی آیلتس با من، می‌توانید با ما از طریق پلتفرم‌های آنلاین مانند Zoom، Skype، Google Meet و… تماس بگیرید. قبل از شروع جلسات، می‌توانیم به صورت رایگان به یک جلسه‌ی مشاوره بپردازیم تا بتوانم نیازهای شما را بیشتر بشناسم و برنامه‌ی آموزشی مناسبی برای شما طراحی کنم.

آزمون آیلتس

نمره‌بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد، اما به‌طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی (Academic) و آموزش عمومی(General training) است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

آیلتس معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. آزمون آیلتس با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و آمریکا آزمون آیلتس را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک آیلتس الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه آیلتس، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش به‌طور جداگانه ذکر می‌شود.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آن‌ها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوری‌که نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت آزمون آیلتس حداقل نمره ۷ بگیرید.

در روز امتحان ابتدا به سوالات شنیداری سپس به سوالات خوانداری و بعد به سوالات نوشتاری پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت گفتاری در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان گفتاری از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

نتایج آزمون آیلتس دو هفته پس از پایان یافتن امتحان گفتاری اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود و از طریق تلفن، فاکس یا رایانامه قابل دریافت نیست.

تا ۵ کارنامه برای دانشگاه‌ها و موسسات مورد درخواست شما به صورت رایگان توسط دفاتر برگزارکننده امتحان ارسال می‌گردد، بشرطی که از تاریخ امتحان شما بیشتر از یک ماه نگذشته باشد. اگر بیشتر از یک ماه از تاریخ امتحانتان سپری شود یا بخواهید بیشتر از ۵ کارنامه برایتان ارسال شود، به ازای هر کارنامه باید مبلغی را بپردازید. اکثر دانشگاه‌ها کارنامه آیلتس را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند. مسئولیت نوع امتحانی که می‌خواهید در آن شرکت نمائید بر عهده شماست و باید در هنگام ثبت نام، نوع امتحان مورد نظرتان را در فرم ثبت نام قید کنید. کتاب‌های IELTS Cambridge از جمله منابع خوب برای امتحان آیلتس به‌شمار می‌آیند.

بخشهای مختلف آزمون آیلتس

شنیداری (Listening)

زمان: حدوداً ۳۰ دقیقه

تعداد سؤال: دفترچه‌ای حاوی چهل سؤال در ۴ بخش

نوار امتحان شنیداری فقط یکبار پخش می‌شود.

 

خواندن (Reading)

امتحان خوانداری آموزش عمومی

زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال

 

نوشتاری (writing)

امتحان نوشتاری آموزش عمومی

زمان: ۶۰ دقیقه

برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.متن پررنگ

 

گفتاری (Speaking)

امتحان گفتاری که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد، یک امتحان به صورت گفتار رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است.

 

سطح‌بندی نمرات آزمون آیلتس از ۰ تا ۹

سطح توضیح
۰ هیچ اطلاعات قابل ارزیابی ندارد.
۱ در اصل هیچ توانایی برای استفاده از زبان بیش از چند کلمهٔ مجرد ندارد.
۲ امکان ارتباط واقعی وجود ندارد مگر برای اطلاعات بسیار ابتدایی با استفاده از واژگان مجرد یا قالب‌های کوتاه در موقعیتهای آشنا و برای برطرف کردن نیازهای ابتدایی و فوری. مشکلات زیادی در فهم انگلیسی گفتاری و نوشتاری دارد.
۳ فقط می‌تواند مفهوم کلی را در موقعیتهای خیلی آشنا درک و منتقل کند. توقف‌های مکرر در هنگام ارتباط مشاهده می‌شود.
۴ قابلیت‌های ابتدایی محدود است به موقعیتهای آشنا. مشکلات مکرر در فهم و بیان منظور دارد. توانایی استفاده از زبان پیچیده را ندارد.
۵ دارای مهارت نسبی زبان با قابلیت درک عمومی معنا در بیشتر موقعیتها می‌باشد، گرچه احتمال اشتباهات بسیار وجود دارد. باید توانایی ایجاد ارتباطات اولیه را در حوزهٔ تخصصی خود داشته باشد.
۶ علی‌رغم بعضی بی‌دقتی‌ها، عدم تناسب‌ها، و نافهمی‌ها، در کل دارای مهارت مؤثر زبانی است. قادر به استفاده و فهم زبان نسبتاً پیچیده به ویژه در موقعیت‌های آشنا می‌باشد.
۷ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست، گرچه با اشتباهات هرازگاهی در دقت، تناسب، و درک زبان همراه است. در کل توانایی آن را دارد که از پس زبان پیچیده برآید و استدلال‌های جزئی نگر را درک کند.
۸ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست و تنها هرازگاهی اشتباهاتی از نظر دقت و تناسب کاربرد مرتکب می‌شود. ممکن است در موقعیتهای ناآشنا فهم کامل زبان صورت نگیرد. از پس مباحث پیچیده و مشروح به خوبی برمی‌آید.
۹ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست: دقیق، صحیح، روان همراه با فهم کامل.

 

 

[منبع]

جهت دریافت مشاوره تدریس خصوصی آیلتس تضمینی ۷ اینجا کلیک کنید

دسته بندی: blog, IELTS برچسب ها:
مطالعه برترین مطالب شهر آیلتس را به شما پیشنهاد میکنیم :

آیلتس تضمینی ، کلاس خصوصی آیلتس ، آموزش آیلتس آنلاین