تدریس خصوصی مکالمه آیلتس

تدریس خصوصی مکالمه آیلتس

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”مشاوره رایگان” style=”3d” shape=”round” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fielts-city.com%2F%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25aa%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b7-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F|title:%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87%20%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86||”][vc_column_text]

 تدریس خصوصی مکالمه آیلتس و زبان انگلیسی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم دانشجویان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی است. به طور متوسط هر شش ماه کلاس گروهی می تواند معادل ۱۵ جلسه کلاس خصوصی  باشد و این خود نشان دهنده پیشرفت فوق العاده زبان دانشجویان در این کلاس هاست. در تدریس خصوصی مکالمه تیم شهر آیلتس کار به صورت کاملا علمی پیش می رود می شود.این دوره ها می تواند در داخل موسسه شهر آیلتس و یا در منزل یا محل کار شما برگزار شوند.  برای ثبت نام در دوره های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و کسب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با شماره تلفن های شهر آیلتس تماس بگیرید و یا به  سایت موسسه زبان ما مراجعه نمایید و فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

دلایل موفقیت در کلاسهای خصوصی آیلتس موسسه شهر آیلتس

همه می دانند که آموزشگاه ها دوره های آموزش را به درازا می کشانند در حالیکه زمان آموزش  را می توان در کلاس خصوصی مکالمه تا چند برابر کاهش داد.
همه می دانند که کلاسهای عمومی برای هر دانش آموز حدودا ۵ دقیقه زمان جهت تمرین مکالمه وجود دارد در حالیکه این زمان در کلاس خصوصی حداقل به ۶۰ دقیقه مفید می رسد.
متاستفانه بسیار دیده میشود که خیلی از آموزشگاهها یک کتاب خاصی را بعنوان روش کاری و یا حتی نشان افتخار خود در آگهی هایشان ذکر می کنند. ولی…… بهترین کتاب که بصورت تک کتاب و یک مجموعه کامل به دانش آموز معرفی شود تقریبا” وجود ندارد، فقط می توان گلچینی از کتابها را به عنوان مراجع مختلف تدریس کرد.

بهره گیری از پر بازده ترین کتاب های روز جهان با هدف آمادگی هر چه بیشتر برای گفتگوهای روزمزه ، درک فیلم و سریال.
بهره گیری از فیلم و سریال های روز به زبان انگلیسی برای بالابردن هر چه بیشتر اعتماد به نفس زبان آموزان و آمادگی برای ورود به دنیای زبان انگلیسی.
جزوه های تخصصی برای پیشبرد هر چه سریع تر گرامر و تقویت مکالمه زبان انگلیسی با برطرف کردن خطاهای گرامری در مکالمه.

 برچسب ها :

آموزش زبان , آموزش زبان انگلیسی , آیلتس , امتحان آیلتس , امتحان تافل , تافل, تدریس خصوصی تافل , تدریس خصوصی آیلتس , تدریس خصوصی زبان انگلیسی , تدریس خصوصی مکالمه , خصوصی آیلتس , خصوصی تافل , خصوصی مکالمه انگلیسی ,ielts,toefl