مکالمه مقدماتی 1

اين دوره برای افرادی برنامه ريزی شده که حتی در مکالمات ابتدایی و روزمره مشکل دارند و يا مدرک ديپلم دبيرستانی يا ليسانس دانشگاه را دارا بوده ولی تاکنون اقدام به يادگيری مکالمه به صورت روشمند نکرده اند. اين دوره بطور تقريبی معادل 8 ترم موسسات آزاد می باشد. البته با اين تفاوت که شما جدا از منابع اصلی، منابع مکمل ديگر نيز استفاده می کنيد.

در طی اين مدت، با استفاده از وسايل شنيداری و بصری، نکات پايه و ضروری گرامر را در قالب مکالمه می آموزيد. البته بايد اضافه کرد که حتی در همين مدت کوتاه، زبان را گرچه در سطح مقدماتی ولی با تلفظ، لهجه و گويش خوب و استاندارد بکار خواهيد برد.
در پايان اين دوره شما قادر خواهيد بود مکالمات روزمره خود را در کشورهايي نظير امارات و چين در هنگام خريد از فروشگاه، و یا اقامت در هتل انجام دهيد. قادر خواهيد بود تا در مورد علاقمندی های خود، آب و هوا، خريد خانه، غذاهای مختلف، موسيقی، ورزش و در محيط هایی نظير بيمارستان، مدرسه، و رستوران صحبت کنيد.

دانشجويانی که علاقمند به داشتن يک مدرک بين المللی در اين سطح می باشند می توانند در آزمون KET دانشگاه کمبريج شرکت کنند. اين آزمون پايه، سطح زبان شما را در چهار مهارت اصلی تست می کند., مکالمه مقدماتی 1 کلمه کلیدی :

تدریس خصوصی آیلتس , تدریس خصوصی تافل , آیلتس , تافل , مکالمه , تدریس خصوصی ,یادگیری زبان انگلیسی , تدریس خصوصی زبان انگلیسی